آرشیو خبرها
نوین چرم

افتتاحیه باشکوه فروشگاه جدید نوین چرم در ایزدشهر استان مازندران

در راستای برنامه طرح و توسعه فروشگاه های نوین چرم ، روز سه شنبه 25 شهریور 1393 با حضور آقای زمان آبادی (معاون باشگاه استقلال، مسئول دبیرخانه شورای ترافیک تهران و پیشکسوت مطبوعات)، آقای علی حسن زاده (رئیس انجمن چرم ایران)، تعدادی از کارآفرینان زبده کشور در حوزه پوست و چرم و همچنین تعدادی از مدعوین ویژه، فروشگاه جدید نوین چرم در ایزدشهر مازندران واقع در مجتمع تجاری سام نارنجستان افتتاح شد.

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و خواندن سرود ملی جمهوری اسلامی ایران توسط حضار، آقای مهدی یوسفی فر مدیر عامل شرکت نوین چرم از تلاش دست اندرکاران این شرکت و مسئولان دولتی ایزدشهر که در مراسم حضور داشتند قدردانی نموده و "انتخاب جایگاه مناسب فروشگاه و رضایتمندی مشتری" را از عوامل مهم در اعتمادسازی مشتریان و تهیه محصولات اصلی و با کیفیت دانست.

در ادامه آقای زمان آبادی، در مورد شخصیت، نوع لباس، شکل گیری برند و همچنین عوامل تولید محصولات با کیفیت بالا توضیحاتی ارائه نمودند. ایشان افزود: نوین چرم با تولید محصولات با کیفیت داخلی، برند معتبری را پایه گذاری کرده است و اظهار امیدواری کردند تا نوین چرم بتواند در آینده لباس های هوشمند را نیز تولید کند.

مراسم افتتاحیه پس از صرف شام در هتل نارنجستان و خواندن سرود "ای ایران" توسط میهمانان به پایان رسید.

izadshahr-opening-banner
 map نشانی:  مازندران، ایزدشهر، نبش گلستان 85، مجتمع تجاری سام نارنجستان    mapicon
phone شماره تماس: 44580326 11 98+
manager مدیر فروشگاه: میثم معقولی